Hakkımızda

Luxury Spa Center

Stresinizi atmak, bedeninizin yorgunluğunu gidermek, zihninizi sakinleştirmek ve ruhunuzu canlandırmak için kendinize sağlıklı, dengeli bir yol mu arıyorsunuz?

Öyleyse Luxury Spa Center a hoşgeldiniz.

Fiziksel zihinsel ve ruhsal tüm varlığınızı ele alarak sizinle Luxury Spa Center da ilgileniyoruz. Luxury Spa Center ile Terapilerinizi alırken kendiniz olmanız ve dış dünyayı geride bırakmanız için huzurlu, güvenli ve besleyici bir ortam sunar.
Luxury Spa Center da mucizevi terapi seanslarımızı alışılmışın dışında biraz farklı yapıyoruz amacımız sizinle içten bir iletişim kurmak ve neye ihtiyacınız olduğunu birlikte anlamaktır. Alanında son derece profesyonel ekibimiz her zaman hizmetinizdeyiz.

SPA NEDİR VE NEDEN GEREKLİDİR?

Günümüzde her geçen gün önemi fark edilen SPA merkezleri, oldukça ilgi çeken yerlerin başında gelmeye başladı. Ruhsal ve fiziksel olarak iyileşme sürecine giren kişiler, tedaviye yardımcı terapilerin yer aldığı SPA merkezlerini sıklıkla tercih ediyor. SPA merkezlerinde hidroterapinin yanı sıra masajlar ve bakımlar da uygulanmaktadır. SPA bakımları, sadece su ile değil yanına eşlik eden doğal ve şifalı taşlar, aromatik yağlar ile profesyonel masaj tekniklerinin uygulanmasıdır. SPA merkezleri ihtiyaçlarınıza uygun masaj ve teknikleri uygular.

Sahunanın Faydaları

Yüksek ısıda uygulanan sauna, yağ yakımına katkıda bulunduğu için direkt olarak kaslarınızın yoğunluğu üzerinde de fayda sağlar. Kan sirkülasyonunu artırır ve vücudu yeni bir görüntüye kavuşturur. Böylelikle kaslarda yer alan yağ oranı dengelendiği için vücudunuz daha estetik ve orantılı görünür.

Saunada sıcaklık oranı artıkça kalp atış hızı da doğrudan artma eğilimi gösterir. Kalp açısından bir rahatsızlığınız bulunmuyorsa düzenli olarak yapacağınız sauna seansları ile kalp sağlığınızıda koruma altına alabilirsiniz.